Пријем за породице погинулих бораца

21.09.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је данас да општина издваја 200.000 КМ за Борачку организацију у овом мјесту и најавио да ће ове године бити и додатних издвајања.
На пријему који је поводом Мале Госпојине, крсне славе општине Вишеград, организовао за породице погинулих српских бораца и ратних војних инвалида одбрамбено-отаџбинског рата, Ђуревић је рекао да жели да се присјете свих страдалих и породицама покаже захвалност.

Предсједник Предсједништва Борачке организације у Вишеграду Милисав Васић истакао је добру сарадњу са општином.

Делегације Борачке организације Вишеград и општине Вишеград положиле су цвијеће на споменик погинулим борцима Војске Републике Српске.

Сњежана Владушић рекла је да је у овом рату изгубила оца и брата.

„Добили смо смјештај као породица погинулих бораца, истакла је Владушићева и захвалила Ђуревићу јер је први пут позвана на пријем гдје је поручено да жртве нису забораљене.

Бранко Крстић у протеклом рату изгубио је сина јединца који је нестао бранећи своју државу.

„Још га нисам нашао, иако сам свуда трагао“, истакао је Крстић.