Пријем за чланове Удружења „Четири и више“

05.01.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић примио је данас чланове Удружења породица „Четири и више“, којима је уручио новчану помоћ.

„У вријеме божићних празника окупљамо се да пожелимо искрене честитке и да породице на најљепши начин прославе предстојећи празник. Ово је знак пажње и порука да мислимо на чланове овог удружења“, рекао је Ђуревић.

Он је додао да је општина Удружењу додијелила просторије и, уз помоћ већег дијела одборника, опремила их.

„Општина ће наставити да помаже ово удружење, јер нам је жеља да буде што више дјеце у нашем граду“, напоменуо је Ђуревић.

Предсједник Удружења „Четири и више“ Благоје Андрић захвалио је начелнику општине Вишеград на пријему и помоћи за чланове Удружења.

„Имамо 45 породица са четири и више чланова. Највећи проблем су оне породице које немају запослене чланове“, рекао је Андрић.

Члан овог удружења Весна Стојановић истакла је да је срећна што има подршку општине Вишеград. „Овај пријем нам много значи, а посебно помоћ коју смо добили“, поручила је она.