Пријем поводом одласка у пензију Мирјане Баранац

22.01.2024.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је данас, поводом одласка у пензију, пријем за Мирјану Баранац.

„Ово је гест пажње за све оне који су радни вијек провели, не само у општинској администрацији, већ и свим установама и предузећима које имају везе са локалном управом, да изразимо захвалност за допринос у развоју заједнице“, истакао је Ђуревић.

Он је рекао да је ово прилика да се укаже на значај остављања трага свог рада.

„Нека ово буде порука младима да себе усавршавају и унапријеђују те да свој радни вијек посвете унапријеђењу нашег друштва“, нагласио је Ђуревић.

Уз захвалност општинском руководству на пријему Мирјана Баранац је упутила поруку младим људима, који тек заснивају радни однос.

„Ово је својеврсна потврда и признање за мој рад али и порука младима да иза сваког успјеха стоји знање, рад и одговорност“, поручила је Баранац.

Радни вијек Мирјана Баранац започела је у предузећу „Варда“, а окончала га на мјесту директора Културног центра „Иво Андрић“.