Полицијска станица у новим просторијама

26.02.2018.

Полицијска станица Вишеград од данас ради у новим просторијама у центру града, у бившој згради општине.

Командир станице Зоран Ушћумлић рекао је Срни да су нове просторије Полицијске станице Вишеград смјештене у 1.200 метара квадратних, док је простор у старој згради био 500 метара квадратних.

„Функционишемо у пуном капацитету. Канцеларије Система заштите идентитета грађана /ЦИПС-а/ су у простору зграде гдје је раније била писарница општине“, рекао је Ушћумлић.

Предност нових просторија је одлична локација у центру града, док је мањи проблем паркинг простор, додао је Ушћумлић.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да је сарадња општине и Полицијске станице Вишеград на изузетном нивоу, да ће нове просторије олакшати рад полицијским службеницима, као и да ће грађани имати боље услове за остваривање своји права.