Пакетићи за чланове Удружења „Мој пријатељ“

04.01.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је данас пријем за чланове Удружења особа са потешкоћама у развоју „Мој пријатељ“ и уручио им новогодишње пакетиће.

„Сарадња са Удружењем је веома добра. Прошле године смо им додијелили просторије и помогли у њиховом опремању. Наш план је да и даље помажемо рад удружења, како би се његови чланови осјећали срећно“, истакао је Ђуревић.

Он је додао да је пријем организован поводом новогодишњих и божићних празника, те да дјечији осмијех краси општину, као и њихова посјета.

Ђуревић је рекао да су сва удружења на подручју Вишеграда добили просторије на кориштење без накнаде.

Члан Удружења „Мој пријатељ“ Снежана Јевђић рекла је да пријем код начелника, али и сарадња са општином за ово удружење значи много.

„Захваљујући начелнику имамо прилику да се дружимо, да радимо на промоцији Удружења, јер нам је битно да се чује за нас и наше проблеме, да се отворимо према заједници и повежемо са људима“, истакла је Јевђевићева.

Удружење особа са потешкоћама у развоју „Мој пријатељ“ има 20 чланова.