Награђени најбољи ученици Основне школе

09.06.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић организовао је пријем за ученика генерације, вуковце и одличне ученике деветог разреда Основне школе „Вук Караџић“, који су награђени скромним поклонима.

Ђуревић је истакао да ће Општина наставити да подржава вриједну, паметну и добру дјецу, те пожелио свим ученицима среће, успјех и здравље у наставку школовања.

Ученик генерације Вук Шијаковић рекао је да ова награда за њега представља подстицај за наставак успјеха у школовању.

Он је додао да је уз редовно учење имао времена и за спорт и дружење, те да ће школовање наставити у Гимназији у свом граду.

Ученик Марија Ђурђевић рекла је да је пријем значајан, јер је сатисфакција за све оно што су постизали претходних година.

„Добили смо награде које ће нам помоћи, а своје школовање наставићу даље у Гимназији у Вишеграду, јер сматрам да ће ми понудити потребна знања, неопходна за факултет“, истакла је Ђурђевићева.

Директор Основне школе Момир Радојичић захвалио је начелнику општине на пријему и изразио наду да ће ученици наставити истим интензитетом да нижу велике успјехе.