Меморијални турнир у малом фудбалу „Драган Грујевић Гага“

09.07.2024.

У Вардишту код Вишеграда у недељу 21. јула, биће одржан традиционални турнир у малом фудбалу „Драган Грујевић Гага“, који ће имати меморијални карактер као знак сјећања на преминулог младића из овог мјеста.

Турнир, чији је организатор Српско соколско друштво /ССД/ „Соко“ из Добруна црквена општина Вардишка, биће одржан послије свете литургије у женском манастиру Вазнесења Господњег.

И ове године за три најбоље екипе обезбијеђене су награде, за прво мјесто награда је печено јагње и гајба пива, за друго пет килограма роштиља и гајба пива, док је за треће мјесто награда гајба пива.

Током турнира одржаће се и ревијално такмичење у навлачењу конопца.

Пријаве екипа вршиће се до почетка турнира, а котизација је 50.00 КМ по екипи.

Из ССД „Соко“ Вишеград позвали су све заинтересоване да се пријаве за ово такмичење, а то могу учинити и путем бројева телефона 065/536-268 и 065/684-040.

Према најави организатора турнир ће почети у 10 часова.