Изведена новогодишња представа „Чаробни облак бајки“

27.12.2017.

Чланови Драмског студија „Просвјета“ из Вишеграда вечерас су на Тргу Николе Тесле одиграли представу „Чаробни облак бајки“.

Умјетнички руководилац Драмског студија „Просвјета“ Бојана Подгорица рекла је да је представа рађена по тексту Саве Шкобића из Вишеграда.

„Ријеч је о новогодишњој представи у оквиру које сви зли ликови покушавају да преваре Дједа Мраза и направе се као добри. Порука је да доброта побјеђује зло“, додала је Подгорица.

Режисер Јелена Сарић рекла је да су у представи окупљени различити ликови.

„Ту су добри и зли ликови најљепших бајки, који су покушали да преваре Дједа Мраза, како би добили пакетиће. Добро је, ипак, побиједило зло и Дједа Мраз је дошао“, додала је Сарићева.

Она је истакла да је задовољство било играти пред публиком, међу којом је највише било најмлађих суграђана.