Грађани Вишеграда на разговору са начелником општине Младеном Ђуревићем

30.11.2016.

nacelnik-gradjani1

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић примио је данас у свом кабинету грађане ове општине, који имају било какву врсту проблема, а коју начелник са својим сарадницима може ријешити.

Подношењем усменог захтјева код Лепе Цвијетић Васиљевић одредиће се термин за пријем на разговор.

,,Многи грађани су имали прилику да изнесу своје проблеме и поставе питање на које су неки добили одговор одмах, а неки ће добити у што краћем наредном периоду“, рекао је начелник Ђуревић.

Он је нагласио да је циљ ове врсте разговора уважавање грађана због којих и јесмо овдје, те изналажење рјешења за њихове проблеме.

nacelnik-gradjani2

,,Уколико ја нисам у могућности понудити адекватан одговор ту су и начелници одјељења који на прецизан начин могу рећи како да се ријеши одређени проблем. И у наредном периоду настављамо са овим активностима а све у интересу и на задовољство наших грађана“, додао је Ђуревић.

Начелник ће у наредном периоду сваке сриједе од 13 до 15 часова организовати разговор са грађанима општине Вишеград.