Ђуревић посјетио новорођене тројке у Фочи

30.12.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић даровао је данас у породилишту Клиничко – болничког центра Фоча, три новорођене бебе из Вишеграда.

Он је истакао да је ово први пут у историји Вишеграда да су рођене тројке, те додао да ово много значи за општину и њено становништво.

„Јако је лијепо доћи оваквим поводом. Честитамо вам, јер је ово велики догађај за вашу породицу, али и за нашу општину. Желимо вам пуно радости, среће и здравља“, нагласио је Ђуревић.

Он је подсјетио да општина Вишеград кроз буџет издваја значајна средства за подстицај наталитета.

Родитељи тројки Сања и Саво Тривковић на потомство су чекали четири године. Након једне неуспјешне вјештачке оплодње, други покушај био је успјешан и рођени су Кристина, Теодора и Никола који су донијели радост овој породици.

„Поносна сам што сам на свијет донијела троје здраве дјеце, која ће употпунити нашу срећу“, истакла је Тривковићева.

Она је захвалила начелнику општине Вишеград на посјети и поклонима.

Приликом посјете породилишту у Фочи, начелник Ђуревић посјетио је мајке Бојану Рајковић и Милицу Мирковић обје из Вишеграда, које су јуче на свијет донијеле двоје дјеце.