Нова опрема за Обданиште „Невен“

22.06.2018.

У Обданиште „Невен“ у Вишеграду данас је стигла дидактичка опрема и играчке, те опрема за кухињу, за шта је општина издвојила 4.500 КМ.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да је ово још једна успјешна акција која је организована у сарадњи са обдаништем „Невен“.

„Општина Вишеград је издвојила одређена средства, а обданиште је набавило материјале за још бољи рад са дјецом. Ту су нове играчке за дјецу, фрижидер и посуђе, које је било неопходно да би дјеца имала добру исхрану“, додао је Ђуревић.

Он је истакао да је ово наставак акције помоћи јер је, како је нагласио, обавеза општине Вишеград да улаже у дјецу.

Директор обданишта „Невен“ Данка Митровић рекла је да је у складу са усвојеним договором, општина издвојила средства за куповину опреме која је била неопходна у раду кухиње овог обданишта.

„То је веома важно у нашем пословању јер ће на овај начин бити припремана и обезбијеђена много квалитетнија исхрана за наше кориснике“, додала је Митровићева.

Она је додала да су средства обезбијеђена и за куповину играчака и дидактичког материјала.

„Захваљујемо начелнику општине и његовим сарадницима због осјећаја потреба у раду једне од најзначајнијих установа“, истакла је Митровићева.