Данас Конференција беба у Андрићграду

11.07.2024.

На Тргу Николе Тесле у Андрићграду, данас ће бити одржана 6. Конференција беба, на којој ће бити одабране најмлађа, најстарија и беба са највише браће и сестара, потврђено је из општине Вишеград.

Манифестацију коју ће игром и плесом увеселити малишани обданишта „Невен“ почеће у 18.00 часова, а у такмичарском дијелу програма, организоваће се пузијада беба.

Осим тога, биће награђен и тата који побиједи на такмичењу у брзом пресвлачењу бебе.

Манифестацију ће отворити начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

Програм ће уљепшати бројни аниматори, а учесници могу очекивати вриједне награде.

Право учешћа на овој манифестацији имају бебе до једне године старости, односно бебе рођене од 29. јуна 2023. до 28. јуна ове године које се налазе на евиденцији  ЈУ Јавни фонд за дјечију заштиту.

Организатор ове манифестације је општина Вишеград уз подршку многобројних спонзора и Министарства породице, омладине и спорта Републике Српске.