Ђуревић посјетио седмочлану породицу Шкобић

30.05.2024.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић данас је током посјете седмочланој породици Шкобић у Добруну истакао да је циљ општине брига о наталитету.

Породица Шкобић недавно је добила пету дјевојчицу, а Ђуревић је рекао да га радује посјета и обилазак вишечланих породица.

„Дјеца су наше највеће богатство, без њих нема будућности и срећан сам кад видим да се људи одлучују за велике породице. Ово је један лијеп примјер добрих људи, који су богати прије свега својом дјецом која красе не само њихов дом, већ и мјесто којем припадају“, истакао је Ђуревић.

Он је додао да је циљ општине Вишеград брига о наталитету и да се ради на стимулисању и подршци рађања.

„У претходном периоду посјетили смо више вишечланих породица, гдје смо настојали да запослимо по једно из куће и тај тренд ће бити настављен“, поручио је Ђуревић.

Мајка петоро дјеце Марија Шкобић рекла је да је срећна што их је начелник посјетио.

„Хвала на посјети, нама то значи, да нисмо сами, да имамо подршку у свему што нам је потребно“, истакла је Шкобићева.

Брачни пар Шкобић има петоро дјеце и то Ану, Лару, Лену, Ирину и Марту.