Инфо канал на вајбер платформи „Срби за Србе“

26.01.2024.

Волонтери Хуманитарне организацијe „Срби за Србе” из Вишеграда покренули су инфо-канал на вајбер платформи, у циљу лакшег информисања Вишеграђана о дјеловању ове организације на подручју општине Вишеград, као и анимирању суграђана приликом реализације хуманитарних акција.

На овом каналу биће најављивани сви хуманитарни догађаји са простора општине Вишеград и планиране акције помоћи, као и извјештаји о њима.

Поред тога, људи ће имати могућност да се, уколико желе, укључе у организовање догађаја, организују акцију или да предложе породицу којој је помоћ потребна — што увијек могу да ураде путем приватне поруке администраторима канала.

Из Организације су навели да се надају да ће овај инфо-канал испунити своју сврху и помоћи да што већи број Вишеграђана буде информисан и укључен у рад организације „Срби за Србе”.

Линк за Вајбер платформу: