Вишеградски Радио прославио Благовијести

07.04.2020.

Радио Вишеград обиљежио је крсну славу Благовијести ломљењем славског колача у Цркви рођења пресвете Богородице на Мегдану.

Директор Радија Љубинка Васиљевић честитала је празник радницима и грађанима Вишеграда.

Васиљевићева је похвалила рад новинара, који се и у овим временима труде да максимално спроведу све мјере Републичког и Општинског штаба за ванредне ситуације, те напоменула да је само тако, заједничким дјеловањем, могуће спријечити појаву и ширење вируса корона.

„Нашим слушаоцима желим да поручим да у току епидемија вируса корона остану у својим домовима и слушају програм нашег радија, а ми ћемо, као и до сад, информације пласирати благовремено, поуздано и тачно. Настојаћемо да емисијама и добром музиком унесемо ведрину у домове наших слушалаца“, поручила је Васиљевићева.

Радио Вишеград основан је у априлу 1992. године.