Новогодишњи пакетићи за чланове Удружења „Четири и више“

03.01.2020.

Удружење „Четири и више“ и општинска управа Вишеград организовали су подјелу пакетића дјеци из овог удружења.

Предсједник удружења Здравко Кујунџић захвалио се на помоћи општини Вишеград и начелнику ове општине, са којима каже имају добру сарадњу.

„У ове новогодишње празнике циљ нам је да обрадујемо нашу дјецу, како би им учинили љепшим празнике“, навео је Кујунџић.

Он је најавио да ће поводом божићних празника ово удружење у сарадњи са општином Вишеград подијелити новчана средства члановима удружења.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да општина настоји да обрадује све малишане ове општине на различите начине и да им учини празнике што љепшим.

„У наредним данима, биће и новчана подјела члановима удружења поводом наступајућег празника Божића и то је наша традиционална активност, којом желимо да унесемо радост Божића и у вишечланим породицама“, истакао је Ђуревић.

Он је подсјетио да општина води пронаталитетну политику и да издваја значајна средства за повећање наталитета.

Удружење „Четири и више“ има 65 чланова.