За јавну расвјету 75.000 КМ

05.11.2018.

У више насеља у општини Вишеград ускоро ће почети постављање јавне расвјете, за шта је из општинског буџета издвојено 75.000 КМ.

Начелник општинског Одјељења за просторно уређење и стамбено-комуналне послове Александар Ђукановић рекао је да ће радови почети крајем новембра и да ће их изводити фирма „Симинг трејд“ из Фоче.

„Јавна расвјета ће бити урађена у насељима Мушићи, Коритник, Жилићи, Воденице, Бикавац и дијелу улица у ужем центру града које до сад нису биле освијетљене, као што су дијелови улица Михајла Пупина, Светог Саве и друге“, истакао је Ђукановић.

Он је подсјетио да је у сарадњи са предузећем „Хидроелектране на Дрини“ урађена расвјета према хладњаку на Бикавцу.

Ђукановић је додао да је та расвјета веома значајна јер је ријеч о строгом центру и чувеном комплексу Бикавац.

„Освијетљена су и мјеста Вардиште и Добрун. Ово је већ трећи тендер за изградњу јавне расвјете за посљедње двије године“, додао је Ђукановић.