Водовод ,,15. април“ у врху најпоузданијих предузећа у БиХ

09.12.2016.

У оквиру пројекта ,,Сертификација бонитетно поузданих предузећа у БиХ“ Водоводно предузеће ,,15. април“ из Вишеграда добитник је сертификата бонитетне поузданости.

,,Оцијењено је да се предузеће налази у самом врху најпоузданијих предузећа у БиХ“, рекао је директор овог предузећа Мишо Савић.

Он додаје да је сертификат додијелила компанија ,,ЛРЦ“ из Сарајева, на основу стручне анализе финансијских извјештаја и осталих економских параметара.

,,Ово признање Водоводу је плод заједничког рада свих запослених, позитивног пословања и редовног измирења свих обавеза“, истакао је Савић.

Он каже да је све рађено у складу са законским одредбама, а да о томе говоре ревизорски извјештаји који су у задње три године позитивни и без примједби.

,,Највеће признање водоводу је квалитетно и редовно снабдијевање грађана водом“, додао је директор Јавног предузећа „15. април“ Мишо Савић.

Јавно предузеће Водовод „15. април“ запошљава 26 радника.