Владимир Грбић у посјети општини Вишеград

03.04.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић угостио је данас у општини прослављеног српског одбојкаша Владимира Грбића, са којим је разговарао о будућим пројектима и афирмацији спорта у овом граду.

„Част и задовољство нам је угостити спортског великана Вању Грбића. Надам се да ћемо заједничком сарадњом реализовати различите пројекте који би могли да заживе у Вишеграду“, истакао је Ђуревић.

Он је додао да је општина Вишеград отворена за сарадњу и за организовање кампова, који могу допринијети афирмацији спорта.

Ђуревић је рекао да се из буџета општине за спорт издваја 250.000 КМ и исто толико за Спортску установу „Дрина“.

Владимир Грбић је захвалио на пријему и рекао да му је задовољство бити у овом граду и разговарати о будућој сарадњи и спорту.

„Одржаћемо показну вјежбу са члановима Одбојкашког клуба из овог града, а након тога разговарати са младим људима и дати им подршку“, истакао је Грбић.

Он је додао да је његов циљ показати младим одбојкашима начин тренирања.