Весела радионица у обданишту „Невен“

10.12.2018.

У обданишту „Невен“ у Вишеграду данас је одржана радионица поводом манифестације „Зимски дани Вишеграда“, у оквиру које су родитељи и дјеца правили новогодишњи накит и креације.

Васпитач у обданишту Сања Кујунџић Тасић рекла је да је основни циљ радионице дружење родитеља и дјеце.

„Малишани и родитељи су на данашњој радионици правили новогодишње честитке и вјенчиће, а тема је била зима, новогодишњи и божићни празници“, навела је Тасићева.

Она је додала да ће обданиште „Невен“ узети учешће на предстојећој манифестацији „Зимски дани Вишеграда“.

„Малишани ће са својим васпитачима имати свој штанд и ту ће неколико дана износити своје радове“, истакла је Тасићева.

Родитељ Тања Јевтић Рацковић сматра да су ова дружења забавна и квалитетна, те да је битна симбиоза установе и свих оних који раде са дјецом, у њиховом интересу.

Вишеградско обданиште „Невен“ броји око 90 малишана, који су подијељени у четири групе формиране према узрасној доби.