У уторак 11. редовна сједница Скупштине општине Вишеград

05.09.2017.

Једанаеста редовна сједница Скупштине општине Вишеград, заказана је за уторак, 12. септембар, а биће одржана у скупштинској сали, са почетком у 09:00 часова.

На дневном реду ће се наћи 31 тачка, а између осталог расправљаће се о приједлогу Одлуке о кућном реду у стамбеним зградама.

Пред одборницима ће се наћи приједлози рјешења о разрјешењу и именовању вршилаца дужности чланова Надзорног одбора „Радио телевизије Вишеград“, чланова Управних одбора ЈУРЦ „Вилина влас“, Центар за социјални рад, Туристичка организација Вишеград, Дом културе Вишеград, ЈСУ „Дрина“ и ЈУ „Невен“ из Вишеграда.

На сједници ће бити извјештај о извршењу буџета општине Вишеград за период 1.1. до 30.06. 2017. године.

Пред одборницима ће се наћи информације о раду Основне школе „Вук Караџић“ и Средње школе „Иво Андрић“ из Вишеграда.

Пренос сједнице биће на Радио Вишеграду и на сајту општине Вишеград.