У току санација локалних путева

30.05.2024.

На подручју Вишеграда у свих 14 мјесних заједница, у току је санација и асфалтирање локалних и некатегорисаних путева, потврђено је у овој општини.

Из општинске управе истакнуто је да је за санацију издвојено 390.000 КМ, а за асфалтирање 350.000 КМ из буџета општине Вишеград.

Санација путева и асфалтирање раде се у мјесној заједници Добрун, Међеђа, Вишеград 1, Клашник, Околишта, Горња и Доња Лијеска, Вардиште, Гарча, Вишеград 2, Црнча, Душче, Вучине, Дринско и Прелово, на основу захтјева грађана који су предложили санације у својим мјесним заједницама.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић обишао је данас радове на санацији и асфалтирању путева у Добрунској Ријеци.

Он је рекао да ће активности на унапређењу путне инфраструктуре бити настављене и у наредном периоду.

Санацију изводи предузеће „Оморика“, а асфалтирање „Романија путеви“.