У понедјељак Четврта редовна сједница Скупштине општине

25.01.2017.

Четврта редовна сједница Скупштине општине Вишеград, заказана је за понедјељак, 30. јануар у скупштинској сали, са почетком у 9 часова.
На дневном реду ће се наћи 18 тачака, а између осталог расправљаће се о програму заједничке комуналне потрошње за 2017. годину, као и приједлог одлуке о висини стопе пореза на непокретности на подручју општине Вишеград за 2017. годину.
На сједници ће бити ријечи и о извјештају о проведеној јавној расправи о нацрту Одлуке о измјени Статута општине Вишеград, а једна од тачака се односи на Извјештај о раду управних одбора Јавних установа чији је оснивач општина Вишеград за 2016. годину.
Пред одборницима ће се наћи приједлог Одлуке о новчаном подстицају за развој пољопривреде у општини Вишеград за 2017. годину.