У понедељак 20. марта 14. редовна сједница СО Вишеград

07.03.2023.

Сједница Скупштине општине Вишеград биће одржана у понедељак, 20. марта у скупштинској сали, договорено је на скупштинском колегијуму који је данас одржан.

На дневном реду ће се наћи годишњи извјештај о пословању и годишњи обрачун јавних установа чији је оснивач општина Вишеград за 2022. годину, као и годишњи програм рада и финансијски план за 2023. годину.

Одборници ће разматрати и извјештај о пословању и завршни рачун ЈП „Дирекције за изградњу и развој“ за 2022. годину, те годишњи програм рада и финансијски план за 2023. годину.

На дневном реду је и приједлог одлуке о измјени одлуке о одређивању одборника који присуствују закључењу брака, као и приједлог одлуке о утврђивању стандарда и критеријума за избор и именовање директора Јавне спортске установе „Дрина“ Вишеград.