
У организацији општине Вишеград, у петак 20. фебруара у 12.00 часова у биоскопу „Доли Бел“ у Андрићграду биће одржано стручно предавање о воћарству намијењено произвођачима воћа.
Предавање ће одржати др Радмила Илић и др Иван Глишић са Агрономског факултета у Чачку.
Позивају се сви заинтересовани произвођачи и пољопривредници да присуствују и искористе прилику за стручне савјете и разговор.