У Андрићевом институту данас представљање стипендија Владе Руске Федерације

18.04.2024.

У Андрићевом институту у Андрићграду данас ће бити представљање бесплатних стипендија Владе Руске Федерације за средњошколце и студенте из Србије и Републике Српске.

Из Андрићевог института су најавили да ће стипендиста Војислав Милић присутнима подијелити своја лична искуства из области студија, живота и рада у Москви и Санкт-Петербургу.

„Студенти који се одлуче за ову стипендију имају могућност да користе бројне погодности о којима ће бити ријечи током саме презентације. Школовање је могуће у било ком граду, на било ком од око 500 државних руских универзитета. Ова стипендија је отворена за све нивое студија, укључујући основне, мастер, интегрисане и докторске студије“, истакнуто је из Андрићевог института.

Представљање стипендија Владе Руске Федерације биће у 12.00 часова.