Скраћено радно вријеме за првомајске празнике

30.04.2020.

На подручју општине Вишеград за 1. мај – Међународни празник рада, забрањен је рад, а изузетно могу да раде трговачки објекти прехрамбене робе, речено је Срни у вишеградској општинској управи.

Од 7.00 до 11.00 часова могу да раде трговине на мало прехрамбеним и непрехрамбеним производима, правна и физичка лица која обављају производњу хљеба и пецива, продајни објекти типа драгстор, трговински објекти на бензинским станицама, трговине на мало погребном опремом.

У општинској управи Вишеград наводе да је радно вријеме пословних субјеката у суботу и недјељу, 2. и 3. маја, регулисано у складу са закључком Владе Републике Српске.

У дане викенда, 2. и 3. маја, од 7.00 до 11.00 часова дозвољен је рад правним лицима и предузетницима, којима је рад дозвољен у складу са закључцима Владе Републике Српске.