Руководство општине Вишеград честитало грађанима Нову годину

31.12.2016.

У име општине Вишеград и у своје лично име, грађанима општине Вишеград желим срећну и успјешну Нову 2017. годину.

„Нека Нова година, буде испуњена разумијевањем, поштовањем, толеранцијом, како би градили праве вриједности. За то морамо да се побринемо и сами како би били срећни и задовољни и како би допринијели срећи људи који нас окружују“, истиче начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

Он је свим грађанима у 2017. години пожелио добро здравље, пуно успјеха, личну и породичну срећу.

Замјеник начелника општине Вишеград Младенко Тасић пожелио је свима добро здравље, пуно успјеха и истакао да се нада да ће наредна година бити много лакша од оне коју остављамо за нама.

Новогодишње празнике честитали су и предсједник Скупштине општине Вишеград Билал Мемишевић и замјеник предсједника Миладин Милићевић.