Ријешен проблем снабдијевања водом за пиће у Добруну

11.10.2023.

У мјесној заједници Добрун реконструисана је водоводна мрежа чиме је ријешен проблем снабдијевања водом за пиће за шест домаћинстава, потврдио је Срни предсједник ове мјесне заједнице Мирослав Марјановић.

Он је рекао да је општина Вишеград издвојила средства за пројекат, како би помогла становницима и ријешила им дугогодишњи проблем.

„Замијењено је 230 метара водоводне мреже, након чега је снабдијевање водом нормализовано“, истакао је Маркановић.

Он је захвалио начелнику општине Младену Ђуревићу за подршку и разумијевање у рјешавању овог проблема.

Извођач радова је предузеће за водовод и канализацију „15. април“, а директор предузећа Радивоје Видаковић рекао је да је ријеч о старом водоводу који је због дотрајалости правио проблеме домаћинствима.