Промоција Вишеграда на Београдском туристичком форуму

22.11.2023.

Туристичка организација Вишеград учествује на Београдском туристичком форуму, гдје представља свој рад, али и потенцијале општине.

Учесник панела овог форума, који окупља стручњаке из области туризма, је и замјеник директора Туристичке организације Вишеград Оливера Тодоровић, која је истакла значај регионалне сарадње, првенствено са регијом западне Србије са којим вишеградска Туристичка организација дуги низ година сарађује у области промоције, као и заједничким пројектима према међународним донаторима.

„У том смислу потписан је споразум о сарадњи са Туристичком организацијом регије западна Србија, а ове године и споразум о сарадњи са Туристичком организацијом града Ваљева“, рекла је Тодоровићева Срни.

Организатори Београдског туристичког форума су Туристичка организација Београда и Центар за развој туризма ЦЕРТУС у сарадњи са Туристичком призмом.