Прикупљање средстава за лијечење Милијане Ћећез

01.02.2017.

За потребе лијечења Милијане Ћећез из Вишеграда, којој је неопходна трансплантација бубрега, отворен је „М:телов“ хуманитрани број 1415 на који се позивом може донирати једна КМ.

Акција ће трајати до краја мјесеца, а хуманитарни број је покренуло Удружење жена „Аска“ из Вишеграда, на иницијативу начелника ове општине Младена Ђуревића.

Милијани Ћећез из Вишеграда потребна је помоћ хуманих људи ради трансплантације бубрега у Француској, за шта је потребно 110.000 КМ, које она и њена породица немају.

Милијана Ћећез /47/ болује од хроничног обољења бубрега, односно оба бубрега су без функције. Три пута седмично одлази на дијализу и једина опција за нормалан живот је трансплантација бубрега.

Милијана има живог донора у ближој родбини, али су различите крвне групе.

Клинике на подручју БиХ и региону не обављају оперативне захвате уколико је ријеч о различитим крвним групама, па је једина могућност одлазак у клинику у Француску, гдје би се обавила операција.

Оперативни захват кошта 110.000 КМ, а да би ушла у програм за трансплатацију потребно је 45.000 КМ.

Средства за помоћ могу се уплатити у Рајфајзен банци на рачун број 1613000073481823.