Пријем за представнике Рукометног савеза Републике Српске

15.05.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић организовао је данас пријем за Маринка Умичевића, који је предсједник Рукометног савеза Републике Српске, и чланове Управног одбора Рукометног савеза Владимира Бранковића и Дарка Савића како би им захвалио за помоћ коју пружају овој локалној заједници.

Представници Рукометног савеза Српске синоћ су донирали и новац на хуманитарној утакмици за помоћ за лијечење тешко болесне осмогодишње дјевојчице Магдалене Влашки из Трнова, у акцији коју је покренула Управа Рукометног клуба „Вишеград ХЕД“, на којој је прикупљено око 13.000 КМ.

Ђуревић је додао да ће предложити Умичевића за једну од повеља Општине у септембру када се прославља крсна слава Мала Госпојина.

Састанку који је одржан у општини Вишеград присуствао је и потпредсједник Рукометног савеза Републике Српске Недељко Перишић.