Пријем за представнике политичких партија

30.12.2019.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић, који је данас организовао пријем за представнике политичких партија, рекао је да је ово била година добре сарадње.

Ђуревић је нагласио да је сарадња са коалиционим партнерима била добра и да је Скупштина општине Вишеград усвојила значајне одлуке за напредак ове локалне заједнице.

„Најбитније је да смо усвојили буџет за наредну годину, чиме је обезбијеђено функционисање локалне управе“, истакао је Ђуревић.

Одборник у Скупштини општине Вишеград Миле Перић рекао је да је започето много пројеката који ће бити завршени у наредној години.

Посланик у Народној скупштини Републике Српске Александар Фулурија истакао је да је задовољан сарадњом са начелником општине Вишеград.

Народни посланик Перо Петровић рекао је да је коалиција добро функционисала и да ће успјешна сарадња бити настављена.