Пријем за представнике мото клуба

14.07.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је данас пријем за представнике мото-клубова из Републике Српске, Србије, Хрватске и Аустрије, који су стигли на моторијаду у Вишеград.

Ђуревић је рекао да је ове године велики број учесника на моторијади, те им је пожелио лијеп провод.

Гордан Тасић из вишеградског Мото-клуба „Пауер“ рекао је да је овај мото-скуп организован уз помоћ општине.

„Организовали смо излет гостију у Вишеградску бању, дефиле кроз главну улицу и концерт Николе Николића“, додао је Тасић.

Члан Мото-клуба из Горњег Милановца Саша Манојловић каже да му је задовољство што је на мото-скупу у Вишеграду и да су утисци позитивни.

У оквиру моторијаде вечерас ће у 22.00 часа на Тргу палих бораца бити одржан концерт групе „Регина“.