Пријем за пензионисаног радника Хашима Омеровића

01.02.2022.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је пријем за пензионисаног радника општинске управе Хашима Омеровића, који је стекао услове за пензионисање.

Он је у изјави новинарима рекао да није никада имао проблема у раду и да ће му посао недостајати.

„Желим да се захвалим начелнику општине, који ми је много помогао, а посебно када сам био болестан“, рекао је Омеровић.

Начелник Ђуревић рекао је да је ово мали гест, али прилика да раднику покаже пажњу и да му пожели све најбоље.

„Ми редовно сваке године за сваког радника који одлази у пензију уприличимо пријем и то свима  значи. Сјетимо их се и за славу општине, када дођу на пријем и послије тога заједно идемо на прославу“, истакао је Ђуревић.

Он је нагласио да општинска управа настоји да помогне свима колико може, а посебно када је здравље јер је оно и најважније.