Пријем за пензионисаног радника Бранку Драгичевић

02.11.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић уприличио је данас пријем, поводом одласка у пензију Бранке Драгичевић.

Према ријечима начелника Ђуревића ово је испраћај марљивог радника општинске администрације, добре сараднице, колегинице од које се имало шта научити.

„Многи који су имали вољу и жељу да уче имали су прилику од Бранке да приме знање и многи су то учинили што је гарант да ће наша општина наставити да иде у добром смјеру“, рекао је Ђуревић.

Бранка Драгичевић каже да је срећна што је радила у општинској администрацији.

„Задовољна сам што сам дијелила радне изазове са изузетно добрим колегама са којима сам урадила много пројеката, планова, извјештаја и активности и са којима сам постала и остајем у изванредним односима“, рекла је Драгичевићева.

Бранка Драгичевић радила је у Одјељењу за локални развој, привреду и друштвене дјелатности општине Вишеград.