Пријем за каратисткињу Селену Леканић

06.04.2023.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић организовао је данас пријем за успјешну младу каратисткињу Селену Леканић из Карате клуба „Дрина“ и уручио јој пригодне поклоне за остварене резултате.
Ђуревић је истакао да је Леканићева спортиста који кроз такмичења промовише општину Вишеград на најбољи начин.

„Овај пријем је прилика да јој захвалимо на успјесима и дамо подстрек за наставак спортске каријере“, рекао је Ђуревић.

Леканићева је навела да је на Купу БиХ, одржаном у Сарајеву, заузела прво мјесто у веома тешкој конкуренцији, те да су ово били контролни мечеви за државно и републичко првенство.

„Била сам првак у БиХ 2021. године, а освојила сам и треће мјесто на Балканском првенству са својим тимом. У новембру прошле године сам наступила на Балканском првенству у Бару, али због повреде нисам могла наставити такмичење“, рекла је Леканићева.

Леканићева је на припремама за државно првенство тренирала са Карате клубом „Славија“ из Источног Сарајева гдје су, како наводи, одрадили јаке и тешке тренинге.