Пријем за каратисткињу Марију Леканић

17.07.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић, на пријему за каратисткињу Марију Леканић која је освојила златну медаљу на Међуопштинским омладинским спортским играма у Пљевљима, истакао је да Вишеграђани могу да се поносе јер имају тако успјешне спортисте.

„Сви они су допринијели афирмацији и угледу општине у међународним оквирима. Из буџета смо издвојили одређена средства да бисмо валоризовали њихове успјехе и мотивисали их за још боље резултате“, рекао је Ђуревић.

Он је похвалио рад спортских клубова и појединаца у Вишеграду и изразио наду да ће њихови резултати убудуће бити још бољи.

Леканићева је нагласила да јој подршка општине много значи, као и да јој била част да се такмичи за Вишеград.

Она је додала да је и раније било награда, као што је медаља са првенства Републике Српске, те да наставља даље да би резултати били још бољи.