Пријем и пакетићи за чланове Удружења „Четири плус“

26.12.2023.

Дјеци узраста до 12 година из вишечланих породица окупљеној у Удружењу „Четири плус“ данас су уручени новогодишњи пакетићи које је обезбиједила Општинска управа Вишеград.

„Удружење `Четири плус` заслужује сву пажњу и због тога је у нашој локалној заједници проглашено за удружење од посебног значаја“, рекао је начелник општине Вишеград Младен Ђуревић који је организовао пријем за чланове Удружења.

Он је изразио задовољство што ово удружење постоји и што се број његових чланова повећава, истичући да је то приоритет сваког здравог друштва.

Потпредсједник Удружења Наташа Мирковић захвалила је локалној управи и начелнику и додала да ће малишани дуго памтити овај дан.

„Дјеца се увијек радују поклонима и пакетићима, а када су они радосни срећна је цијела породица. Једина жеља нам је да се из наших породица шири радост ка другима и да у сваку кућу дође празнични дух“, рекла је Мирковићева.

Удружење „Четири плус“ окупља 66 породица са више од 200 дјеце.