Премијер Вишковић разговарао са начелником општине Вишеград Младеном Ђуревићем и привредником Душком Иконићем

13.02.2023.

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић изјавио је да Влада Републике Српске подржава сваку добру инвестицију и идеју.
Вишковић је на састанку у Бањалуци са начелником општине Вишеград Младеном Ђуревићем и привредником Душком Иконићем рекао да ће Влада подржати сваког привредника, без обзира да ли је домаћи или страни, саопштено је из Бироа Владе Српске за односе са јавношћу.

Тема данашњег састанка са Вишковићем била је унапређење и јачање пословног амбијента, као и покретање производње у вишеградском предузећу “Варда”.
Привредник Душко Иконић исказао је спремност да инвестира у ово предузеће и покрене производњу, што ће допринијети отварању нових радних мјеста.

Он је истакао да су привредне иницијативе које ће покренути производњу и донијети нова радна мјеста посебно важне за развој и напредак Републике Српске.