Представљена донаторска изложба удружења „Мој пријатељ“

28.04.2021.

Удружење лица са потешкоћама у развоју „Мој пријатељ“ у Вишеграду организовало је данас донаторску изложбу сувенира поводом највећег хришћанског празника – Васкрса.

Предсједник Удружења Драгана Антић рекла је новинарима да је ријеч о традиционалној васкршњој изложби, организованој с циљем приказивања онога што су стварали у претходном периоду.

„Циљ радионица је да се дјеца друже, да се боље упознају, социјализују, те тако помогну једни другима. Производи немају цијену, а свака помоћ и подршка су добродошле“, нагласила је Антићева.

Марио Тадић из овог удружења рекао је да се велики број грађана одазива на изложбе које организују, а да све производе стварају дјеца са својим родитељима.

Он је напоменуо да производи немају цијену, све је на добровољној бази, тако да сваки грађанин може да пронађе нешто за себе.

Удружење „Мој пријатељ“ има око 20 чланова.