Позив на радионицу „Моја IT karijera“

15.05.2018.

Позивају се сви заинтересовани да присуствују бесплатној дводневној радионици под називом „ Moja IT karijera “ која ће се одржати у хотелу „ Андрићев Конак ” у Вишеграду , у:

• четвртак 17.05 у 15.00 часова – на тему „Preduzetništvo u IT sektoru”
  • петак 18.05 у 09.00 часова – упознавање са интернет платформом за учење програмског језика „ Java”.

Ова радионица је организована у сарадњи са локалним органима власти и невладиним организацијама у оквиру пројекта “ Podrška razvoju IT sektora u BiH “ који је подржала Влада „ Ujedinjenog Kraljevstva” средствима “ UK aid-a „.

Циљ пројекта, између осталог, јесте и подржавање интересовања за каријеру у “ IT sektoru “ и стицање знања у области програмирања путем бесплатне обуке која ће бити представљена на овом догађају, заједно са предностима и могућностима које оваква каријера нуди. Сврха радионица јесте подизање свјести о “ IT sektoru “ и предностима запошљавања у истом као мотивација незапосленим особама да се одлуче за изгадњу каријере у том сектору.

Контакт особа и тел: Милица Пандуревић:066/058-223

Е- mail: milica.pandurevic@ibusiness.ba