Позив грађанима за исказивање интереса

21.04.2023.

Одјељење за локални развој, привреду и друштвене дјелатности објавило је позив грађанима да искажу интересовање за подршку у области наводњавања, за шта су планирана средства од 20.000 КМ.

Јелена Савоцић Тодоровић из овог одјељења је рекла новинарима да ће општина уз подршку Организације за храну и пољопривреду УН /ФАО/ помоћи заинтересованим лицима да реализују средства за пројекат подршке примарне производње у области наводњавања.

„На недавно одржаном састанку са представницима ФАО договорили смо да се реализује пројекат подршке наводњавања за пластеничку производња, малинарство или производњу воћа“, истакла је Савовић Тодоровић.

Она је напоменула да је позив отворен до петка 28. априла, те да се сви заинтересовани могу пријавити у Одјељење за локални развој, привреду и друштвене дјелатности.