Потписан уговор о изградњи канализационе мреже

27.08.2018.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић и директор предузећа за водовод и канализацију „15. април“ Светлана Грујић потписали су данас уговор за изградњу канализационе мреже у насељу Околишта, чија је вриједност 350.000 КМ.

„Влада Републике Српске за овај пројекат издвојила је средства, а радови ће кренути почетком септембра“, истакао је Ђуревић.

Он је захвалио Влади Српске и свима који су помогли и дали допринос у реализацији овог пројекта.

Према његовим ријечима, Влада Републике Српске обезбиједила је средства за завршетак водовода Прелово-Клашник, за шта је планирано 250.000 КМ.

„Средства у износу од око 700.000 КМ биће издвојена за изградњу дјечијег игралишта, од чега је око 300.000 КМ обезбиједила Влада Србије, док је 400.000 КМ планирано из буџета општине“, напоменуо је Ђуревић.

(СРНА)