Подијељено 100 пакета за социјално угрожене

03.01.2020.

Центар за социјални рад у Вишеграду, у сарадњи са општинском управом, обезбиједио је поводом божићних празника 100 пакета за социјално угрожене грађане, за шта је издвојено 5.000 КМ.

Начелник општине Младен Ђуревић рекао је да на овај начин желе помоћи социјално угроженим породицама да лакше дочекају најрадоснији хришћански празник Божић.

„Одлучили смо да на овај начин пред Божић обрадујемо оне којима је то најпотребније како би се са својим породицама припремили за празнике“, рекао је Ђуревић.

Он је свима пожелио да празнике проведу у срећи и здрављу.

Замјеник директора Центра за социјални рад Биљана Жерајић рекла је да су пакете добили корисници сталне новчане помоћи и социјално угрожени становници Вишеграда.

„Ријеч је о санитарно-прехрамбеним пакетима које смо припремили како би сви најрадоснији празник Божић прославили на најљепши начин“, навела је Жерајићева.