Подијељено 100 пакета за социјално угрожене

04.01.2019.

Центар за социјални рад у Вишеграду у сарадњи са општинском управом обезбиједио је поводом божићних празника 100 пакета за социјално угрожене грађане, за шта је издвојено 5.000 КМ.

Директор Центра Дејан Савић рекао је да су пакете добили корисници сталне новчане помоћи и социјално угрожени становници Вишеграда.

„Ријеч је о санитарно-прехрамбеним пакетима, које смо припремили како бисмо сви најрадоснији празник Божић прославили на најљепши начин“, навео је Савић.

Он је свима пожелио да празнике проведу у срећи и здрављу.

Начелник ове општине Младен Ђуревић рекао је да социјално угрожени Вишеграђани не смију бити запостављени и да локална управа помаже ове категорије.

„Одлучили смо да на овај начин пред Божић обрадујемо оне којима је то најпотребније како би се са својим породицама припремили за празнике“, додао је Ђуревић.