Подијељени пакети помоћи ратним војним инвалидима

30.12.2020.

Представници Одбора ратних војних инвалида Борачке организације Вишеград уручили су данас, поводом предстојећих божићних празника, 22 пакета помоћи ратним војним инвалидима који су у тешкој материјалној ситуацији.

Предсједник Одбора Драгомир Јовановић рекао је да су се окупили да би показали својим ратним друговима да нису заборављени и да општинска Борачка организација жели заједно са њима да се радује љепоти Божића.

„Захваљујем начелнику и цјелокупној општини за подршку коју су нам указали у овој акцији, а користим прилику да, прије свега, члановима породица погинулих бораца, ратним војним инвалидима, мојим саборцима, пожелим срећне предстојеће празнике, у нади да ће нам Нова година донијети здравље и напредак“, рекао је Јовановић новинарима.

Ратни војни инвалид Српко Нинковић рекао је да му ова помоћ много значи, те сматра да је најважније указати поштовање према погинулима, борцима и инвалидима одбрамбено-отаџбинског рата.