Почела дводневна акција чишћења путева

18.09.2018.

У Вишеграду је данас, поводом крсне славе општине – Мале Госпојине, почела традиционална акција чишћења путева која ће трајати два дана.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да је обавеза општине да Вишеград и сви путеви који воде до њега буду што чистији и додао да у овој акцији учествује 30 људи.

„Традиционално, општина Вишеград организује чишћење и уређење свих путева који воде према Вишеграду. Тренутно, то су регионални пут од Новог моста према Прелову, регионални пут од Новог моста према Копиту и Хан брду, дио магистралног пута од Вишеграда до Вардишта и дио магистралног пута од Вишеграда према Устипрачи“, рекао је Ђуревић.

Ђуревић је најавио још једну акцију до краја године у којој ће бити очишћено 30 дивљих депонија које су евидентиране у претходном периоду.