Организована достава књига старијим лицима од 65 година

26.03.2020.

У Вишеграду је покренут сервис доставе књига из Народне библиотеке „Иво Андрић“ на кућну адресу грађанима старијим од 65 година без обзира да ли су њени чланови.

Из општинског Штаба за ванредне ситуације наводе да је изузетно велико интересовање старијих Вишеграђана за доставу књига.

„Књиге се читаоцима испоручују од 9.00 до 13.00 часова, рок задржавања је 15 дана, а за грађане који не живе у ужем подручју Вишеграда књиге ће бити достављене општинским возилом“, додају из Штаба.

У Штабу истичу да ће књиге бити адекватно запаковане и дезинфиковане, у пластичним врећицама и подсјећају да заинтересовани грађани треба да позову број телефона 058/620-378 или да се обрате путем мејл адресе bibliotekavgd@gmail.com и оставе тачне податке – име и презиме, адресу становања и број телефона.