Општина набавила багер за водовод

27.07.2022.

Општина Вишеград уложила је 140.000 КМ за набавку багера – комбинирке предузећу за водовод и канализације „15. април“, како би ова фирма била оспособљена за послове који су од значаја за општину Вишеград.

Директор предузећа Радивоје Видаковић рекао је да је главни проблем предузећа био недостатак механизације и да је ова машина купљена како би ефикасније обављали послове.

„Набавка машине олакшаће рад, па ће се брже и ефикасније отклањати проблеми“, нагласио је Видаковић.

Он се захвалио свима који су учествовали и дали допринос у набавци машине.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да општина настоји да помогне предузећа и установе, како би се створили бољи услови за рад.

„Честитам запосленима на преданом раду и сигуран сам да ће уз нову машину ово предузеће постизати што боље резултате“, нагласио је Ђуревић.